Czasy, kiedy zachwycaliśmy się zachodem i wszystkim co zza granicy już minęły.
Teraz czas na zachwyt naszym, polskim, rodzimym. A jest się czym pochwalić.

Z ogromną przyjemnością śledzę pracę i rozwój polskich dizajnerów. Tych obecnych na rynku od lat i tych dopiero wschodzących tu, u nas. Projektują pięknie, pomysłowo, radośnie i lekko. Jeżdżą na światowe wystawy, udzielają wywiadów. Uważam, że ci ludzie zasługują na docenienie i promocję swojej pracy.

To pierwszy powód, dla którego postanowiłam prowadzić tego bloga. Umieszczam tu informacje o wydarzeniach popularyzujących polski dizajn i zdjęcia dobrze zaprojektowanych przedmiotów. Niekiedy pojawiają się także wzmianki o osobach prowadzących własne sklepy stacjonarne i internetowe.

Powód drugi to moja pasja – stylizacja wnętrz. Używam do tego akcesoriów różnych, powszechnie znanych marek. Jednak szczególnie ważne jest dla mnie pokazywanie produktów pochodzenia polskiego. Niektóre z fotografii wykonane zostały podczas stylizacji mieszkań, jakie miałam przyjemność wykonać używając rzeczy wypożyczonych od Artystów - Rodaków.

Postanowiłam też, że czasem będę niekonsekwentna względem nazwy bloga i wrzucę tu kilka postów o kosmetykach i modzie. Polskiej, oczywiście.

O mnie w skrócie - jestem muzykiem, stylistką wnętrz i żoną (kolejność przypadkowa).
Życzę miłego odbioru.

Aga Klahs