Podoba Ci się forma mojego bloga? A może sposób w jaki piszę, opowiadam, komentuję? Myślisz o współpracy ze mną?  Jeśli tak, zerknij na poniższe informacje.


Klahsadom ma swoich zaangażowanych, stale powracających odbiorców i wciąż pojawiają się nowi. Są to, jak oceniam, inteligentne osoby w przedziale wiekowym 18-35 o zainteresowaniach takich jak: design, wnętrza, moda, kultura, muzyka, psychologia, rodzicielstwo.


Czytelnicy klahsadom cenią sobie szczery i osobisty charakter mojej narracji oraz obiektywne spojrzenie na prezentowane przeze mnie marki. Dostrzegają znaczący wpływ bloga na swoje poglądy a nawet emocje i nastrój. 

Współpraca na klahsadom może przebiegać na różne sposoby. Oto moje propozycje

1.  Artykuł sponsorowany poświęcony konkretnej marce/wydarzeniu/miejscu/książce.
2. Artykuł z lokowaniem produktu w tekście
3. Artykuł z umieszczeniem produktu w aranżacji
4. Stylizacja wnętrz z wykorzystaniem produktów pochodzenia polskiego.
5. Wywiad
6. Akcja promocyjna realizowana w kraju lub poza jego granicami.
7. Konkurs z nagrodami.

Pojawienie się każdego artykułu na blogu sygnalizuję postem na fanpage klahsadom (na życzenie zleceniodawcy, promowanym) oraz na Instagramie klahsadom .

Na ten moment wykluczam umieszczanie na blogu banerów. Może kiedyś, po zmianie szaty graficznej... Póki co, stawiam na prostotę i czystość formy.

Jestem także otwarta na wszelkie warianty powyższych koncepcji współpracy. Pisz śmiało na klahsadom@gmail.com. Razem z pewnością wymyślimy kreatywny sposób pokazania Twojej marki na klahsadom.          klahsadom@gmail.com
          facebook.com/klahsadom