BYĆ NA BIEŻĄCO

2015/11/19Wystarczy, że na chwilę czmychniesz z internetów do realu, pożyjesz tak naprawdę i… masz ci los (a babo - placek)! Wszystko dzieje się bez ciebie. Jesteś w plecy z wiedzą, informacją i nowościami. Jednak warto przekartkować raz dziennie face’a. Choćby po to, żeby dowiedzieć się, że w najbliższy weekend startują po raz kolejny Targi Rzeczy Ładnych. O jednej z poprzednich edycji pisałam TU.


Impreza odbywa się regularnie od 3 lat i z sezonu na sezon nabiera rozmachu. Tym razem organizatorzy przeszli samych siebie. Nie wiem jak im się to udało, ale zrobili to – zaprosili TEGO Daniela Libeskinda (kojarzycie Muzeum żydowskie w Berlinie, wieżowiec Złota 44, co nie ?). To będzie na dzień dobry. A potem filmy i wykłady (dla niektórych pewnie nuda – dla mnie czad) no i dziesiątki polskich marek do oglądania. Może ktoś wpadnie na pomysł, żeby zacząć już kupować gwaizdkowe prezenty…

Wśród wystawców zobaczycie Mia Living (jej poduszki pokazywałam TU), Nocne Dobra (tę pościel możecie zobaczyć TU), Grow Raw, Modus Design, Mawa Moo i inni. To wszystko przez okrąglutkie dwa dni na Placu Unii.

Tak zachwalam, zachwalam, ale sama się na Targi nie wybiorę. Nie muszę chyba dodawać, że swoją absencję komunikuję z żalem. Mam jednak nadzieję, że jakoś to nadrobię w internetach w przyszłym tygodniu. A pt, sob i nd spędzę „w pięknych okolicznościach przyrody i tego i niepowtarzalnej”, gdzie nie ma bunkrów, ale też zaj…… .


facebook.com/targirzeczyladnych

Plakat - materiały prasowe TRŁ

http://www.klahsadom.com/2015/11/byc-na-biezaco.html

Follow my blog with Bloglovin

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz