AND THE WINNER IS...

2015/10/02Jeszcze nigdy nic nie wygrałam.
A, przepraszam, skłamałam. Kilka razy zdarzyło mi się wygrać jakieś drobiazgi. Szczególnie utkwiły mi w pamięci dwa takie przypadki


1. Wygrana rzeczowa – film na DVD

Kilka lat temu słuchałam sobie rano Radia PIN (wtedy jeszcze dało się tego słuchać). Michael Moritz zachwalał jakiś film na DVD, który miał do oddania. Nie dosłyszałam skrótu fabuły, usłyszałam tylko jego tytuł „Sierpień”. Prowadzący zachęcił słuchaczy do uargumentowania dlaczego „Sierpień” ma znaleźć się akurat w ich videotece. Poczułam się personalnie zachęcona i nawet znalazłam argument „W sierpniu odbył się mój ślub” – napisałam.

Podekscytowana pojechałam odebrać płytę. W ten sposób z okazji rocznicy ślubu otrzymałam prezent w postaci filmu o parze homoseksualistów.

2. Wygrana rzeczowa – kilka maskotek i słodycze

W szkole podstawowej, w klasie chyba czwartej (Karla, skoryguj mnie jeśli podałam błędną informację), zdobyłam tytuł Królowej Balu. Nie spadł na mnie cały splendor, bo przyznany został także tytuł Króla Balu.
Jest coś takiego w człowieku, że po zdobyciu honorów chce udowodnić, że na nie zasługuje. To było też w nas.
Na finale balu (wtedy nie nazywało się tych imprez „Kinder Party”) mieliśmy odtańczyć zwycięski taniec, zakończony jakąś super wyszukaną figurą, jakiej na pewno nie widzieliście w Tańcu z gwiazdami (i nie zobaczycie). Muza ruszyła, ruszyliśmy i my. Co tam się działo! On tak, ja śmak, to na ziemi, to w powietrzu, tu z uśmiechem, tam z dramatyzmem… Zbliżaliśmy się do końca popisu i do TEJ figury. Wyczekaliśmy do tzw climax’u w muzyce, Król Marek podniósł mnie do góry i, czy to pod ciężarem moim czy może człowieczej pychy, runął na ziemię. A ja razem z nim.
I jaka z tego nauka? Ujmę to tak: Żeby wygrać, trzeba grać. Zawsze i do końca.

To kilka nagród przyznanych polskim markom w ramach konkursu Must have 2015. Oczywiście, to tylko garstka nagrodzonych. Spójrzcie.

Świece zapachowe ITTAR

Kubek MODERN - Kabo&Pydo

Lampa Totem - HOP

Sofa BOO - Ganszyniec Studio

Stół Malafor

Krzesło UXI - Studio Rygalik


Źródło zdjęć - facebook

http://www.klahsadom.com/2015/09/jesli-nie-wiesz-co-mowic-mow-niewyraznie.html

Follow my blog with Bloglovin

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz