O DWÓCH TAKICH...

2015/09/29Wtrętów politycznych nie będzie, spokojnie ;)

Dwa dni temu widziałam zaćmienie księżyca. W telewizji. A właściwie w internecie przez TV, bo telewizji nie mam, czym się szczycę. Jak jeszcze miałam, to i tak nie oglądałam, czym też się szczyciłam.

Dziś chcę Wam przedstawić dwie siostry z jedną wspólną cechą - wyobraźnią. Kierując się nią postanowiły założyć własną firmę. Nazwały ją Polly Pattern, co z angielskiego oznacza ”Śpij, kochanie, śpij”. Strasznie bym chciała zobaczyć teraz Wasze miny.

Dobrze, idźmy dalej.

Drodzy Rodzice, (Google Analytics podpowiada mi, że wśród czytelników klahsadom sporo osób ukończyło już 30, więc teoretycznie mogą to być rodzice fajnych maluchów) z Polly Pattern urządzicie cały dziecięcy pokój. W ofercie firmy znajdują się tapety, poduszki a nawet lampy, skrzynie na zabawki, tapicerowane zagłówki, fotele i łóżka. Ponadto możecie zamówić rolety, zasłony, narzuty szyte na wymiar, więc ani liczby, ani Wasza fantazja nie będą stanowiły ograniczeń. Może jedynie budżet.

Mi szczególnie podobają się tekstylia. Nadruki na nich są dziecięco słodkie, ale nie przesłodzone. Różnorodność kolorów jest w zupełności przemyślana. Możecie wybrać kilka różnych wzorów bez obawy, że nie będą do siebie pasowały. Stworzycie z nich ładną, eklektyczną, dziecięcą mieszankę. Zróbcie to. Poniżej kilka inspiracji.


pollypattern.pl

http://www.klahsadom.com/2015/08/big-deal.html

Follow my blog with Bloglovin

2 komentarze :