FIVE GOALS

2015/09/24Dlaczego Nowy Rok ma być czasem, kiedy podejmujemy wyzwania i wyznaczamy sobie cele na najbliższą przyszłość? Dlaczego nie może być to końcówka września? Uważam, że właśnie teraz jest świetny moment na ustalenie sobie kilku – zupełnie przypadkowo rzucę cyfrę – pięciu celów. Five goals.
Oto moja piątka:

1. Pojechać na Łódź Design Festival
2. hmm…
3. yy…
4. no…
5. ?

Oj, nie każdy musi być świetny w ustaleniu sobie celów tak na szybko, tu i teraz. Niektórzy robią to w 9 minut, to prawda. Ja siedzę nad tym tekstem już około 10 minut i wymyśliłam ten jeden, więc nadałam mu numer 1.

Łódź Design Festival to największa, najdłuższa i najbardziej różnorodna impreza wokół designu organizowana w Polsce. Pisałam już o Meetblogin (o TU), czyli jednym z wydarzeń dotyczących ŁDF. Teraz po krótce o innych. Nie chcę zanudzać i powtarzać zbyt wielu informacji, które znajdziecie po prostu na stronie tej imprezy. Niedorzeczne byłoby cytowanie tego, co możecie przecież przeczytać tu – lodzdesign.com

Wystawy
Ale takie angażujące wiele zmysłów, pobudzające do działania i refleksji. Jedną z nich będzie prezentacja nagrodzonych prac z konkursu make me! (pisałam o nim TU)

Wykłady
Mówcami będą takie szychy ze świata designu jak na przykład: Tomek Rygalik, Tomasz Augustyniak, redaktorki naczelne czołowych pism wnętrzarskich

Konkursy
Blog Design 2015 (wzięłam w nim udział – będę wdzięczna za oddanie głosu na mojego bloga TUTAJ), must have

Warsztaty
Dla małych i dużych. Warto więc, żeby dzieci zabrały swoich rodziców na tych kilka dni do Łodzi.

Otwarte pracownie
ŁDF nie zasypia. Nocne marki mogą wpaść do pracowni, gdzie powstają meble, biżuteria, ceramika.

Imprezy muzyczne
Funk, swing – brzmi dobrze.

A wszystko to już za 13 dni, 20 godzin i kilkanaście minut (na stronie jest czasomierz).

Ale fajnie, że w Polsce się tak dobrze dzieje. W piłce nożnej (mam na myśli poszczególnych reprezentantów naszej narodowości, bo ogólnie w polskim futbolu to wiadomo jak jest…) i designie. Możemy być dumni i się napuszyć. Śmiało.

Zdjęcie pochodzi z materiałów prasowych ŁDF.

https://www.bloglovin.com/blogs/klahsadom-14233497

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz