ENTUZJAZM

2015/06/09


Kilka dni temu jadłam urodzinową kolację przy akompaniamencie głosów (głównie męskich) a cappella. Repertuar był patriotyczny, co rozpoznałam dzięki warstwie tekstowej (melodii nie odszyfrowałam). Kilka godzin później można było poznać wykonawców osobiście. Zjednoczeni w „śpiewie”, z dumnym błyskiem w oku i okryciem szyi przemierzali ulice Warszawy. Taki widok zawsze wywołuje we mnie uśmiech. Trochę sarkastyczny, a trochę z sympatią. Lubię patrzeć na ludzi z pasją, ale jakoś bawi mnie ta ich „zajawka”, która jest tak silna, że czują obowiązek zademonstrowania jej światu.
Chociaż co tu się dziwić… A po co ludzie piszą na blogach, wrzucają posty na fb i zdjęcia na Insta? Dokładnie po to, żeby pochwalić się innym, podzielić się czymś swoim.
Ja też wybiorę się na ten sam stadion w najbliższy weekend. Ciekawe ile osób oprócz mnie odwiedzi to miejsce. Myślę, że dziesiątki, bo naprawdę będzie co oglądać! Postanowiłam nie wymieniać projektantów, którzy wystawią się na Wzorach, bo wystarczy wejść na stronę Wzorów albo w zakładkę „Projektanci” na klahsadom. Większość z marek, które dotychczas opisałam zarezerwowała sobie kawałek przestrzeni stadionowej.
Kibicuję wydarzeniu „WZORY na Legii”.

wzorytargi.pl

Plakat - materiały prasowe firmy

Follow my blog with Bloglovin

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz