ZAMEESHANIE

2015/05/08Siedziałam sobie spokojnie w domu i celebrowałam myśl o kolejnym dniu – wolnym dniu, dniu zwolnionym od szybkiego tempa... A tu na ekranie telefonu wyświetla się nazwisko szefowej. Wewnętrzna Przyzwoitość oraz wrodzona Cnota nakazały mi zareagować. W słuchawce (o ile komórki mają słuchawki) usłyszałam: „Agnieszko, wprawdzie masz jutro wolne, jednak proszę, żebyś zmieniła plany i przyszła do pracy. Pojawiła się możliwość zaprezentowania naszej firmy podczas konferencji w IWP i chciałabym, żebyś tam była”. Byłam. I świetnie się stało, bo poznałam tam Katarzynę Lewandowską – założycielkę i pomysłodawczynię Meesh.
Rozmawiałyśmy chwilę. Katarzyna zgodziła się wypożyczyć mi kilka przedmiotów do sesji zdjęciowej, którą wówczas planowałam. I krótko opowiedziała o historii powstania marki Meesh. Oto ona:
Najpierw była przyjaźń i wspólna praca nad jednym, wymyślonym produktem. Z biegiem czasu pojawiły się pomysły na kolejne meble, dalej - idea stworzenia marki skupiającej wielu projektantów. Na razie są to Niemywska i Grynasz. Zaraz będzie ich cała siatka.
Meesh powstało 1 kwietnia 2014 roku. Na poważnie.


meesh.pl

Follow my blog with Bloglovin

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz