NA CZAS NA

2015/05/16W dzisiejszych czasach trzeba być na czasie, ale za to prawie nikt nie przybywa nigdzie na czas (taka dygresja). W niektórych dziedzinach należy nadążać i być krok z przodu, a w innych udawać, że upływający czas nas nie dotyczy.
Staram się być na bieżąco ze wszystkimi nowościami przynajmniej w polskim dizajnie - obszarze, który mnie interesuje. Okazuje się jednak, że nawet to bywa trudne. Wszystko jakoś tak szybko się dzieje, że czasem czuję, jakbym nie nadążała żyć…
A tymczasem płynnie zmienię nastrój na mniej melancholijny.


Cieszę się, że zdążyłam napisać o czymś, co lada dzień będzie już nieaktualne. Tym czymś jest Pop Up Store Targów Rzeczy Ładnych. Może piszę trochę poniewczasie, bo sklep za jakiś czas zostanie zamknięty. Otwarto go zaraz po wydarzeniu Targi Rzeczy Ładnych (http://www.klahsadom.com/) w centrum handlowym Plac Unii. Tylko czasowo.
Każdy wpis na osi czasu Pop Up Store TRŁ rozpoczynający się słowami „Jeszcze tylko X dni” mobilizuje czytelników do odwiedzenia tego niepowtarzalnego miejsca.
A czym Pop Up Store TRŁ nęci? Pięknymi przedmiotami zaprojektowanymi i wykonanymi przez polskich projektantów. Jeśli ktoś z Was był na jednej z  edycji Targów Rzeczy Ładnych, widział tam coś, o czym teraz śni po nocach (pościel Hug The Stuff, łóżka Śnimisie?) i nie kupił tego, może to zrobić teraz. Plac Unii City Shopping, 1 piętro, Targi Rzeczy Ładnych Pop Up Store, czynny codziennie do 21:00. Tylko do 20 maja. Bądźcie na czas.

I klamrowo – ciut melancholii: „Wszystko ma swój czas i każda sprawa pod niebem ma swoją porę”.

targirzeczyladnych.pl
facebook.com/targirzeczyladnych

Follow my blog with Bloglovin

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz