JABŁKA JEM KRAJOWE

2015/01/21Jak myślicie czy istnieje związek między kosmetykami do pielęgnacji a zwierzętami ? I nie chodzi mi tu o testowanie zapachowych substancji na zwierzakach. Wręcz przeciwnie.
W Zielonym Laboratorium nic nie jest testowane na zwierzętach. Za to % ze sprzedaży każdego kosmetyku przekazywany jest fundacji VIVA! Akcja dla zwierząt. Na tym nie koniec. Podpisane zostały już umowy z czterema organizacjami działającymi na rzecz zwierząt. Idźmy dalej - Zielone Laboratorium przyczynia się do ograniczenia emisji spalin podczas dostaw. Do produkcji swoich kosmetyków używa produktów od lokalnych wytwórców. Jakby szlachetnych uczynków firmy było mało, to dodam, że korzystając z polskich owoców i warzyw wspiera krajowe uprawy.


Sylwia i Ola - założycielki i właścicielki Zielonego Laboratorium naprawdę znają się na swojej pracy. Wykształciły się w takich dziedzinach jak kosmetologia i biotechnologia. Z ogromną uwagą opracowują skład każdego kosmetyku. Początkowo tworzyły na specjalne zlecenia, bo na rynku brakowało kosmetyków wegańskich. Teraz już nie brakuje, bo powstało Zielone Laboratorium :) Produkty Z.L. są wstępnie badane przez zespół specjalistów, a następnie wysyłane na testy dermatologiczne do niezależnego laboratorium. Pięknie pachną, i wyglądają. Mają przyjemną konsystencję. I teraz moja prywatna opinia - jeśli swoim zacnym wyborem mogę choć w małym stopniu wpłynąć na polską gospodarkę (jabłka jem krajowe), to chcę tak wybrać. Na wegetarianizm nie pozwala mi moja morfologia i psa ze schroniska nie przygarnę, ale kosmetyki Zielonego Laboratorium mogę polecić z czystym sumieniem.

zielonelaboratorium.pl

Follow my blog with Bloglovin

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz